Кополовець: Ми з Кобіним не подобалися багатьом людям у Минаї

Колишній спортивний директор “Миная” Михайло Кополовець в ексклюзивному коментарі YouTube-каналі BurBuzz розповів про своє бачення відставки Кобіна з поста головного тренера клубу.

– Василя Кобіна звільнили у справі або незаслужено?
– Василь витискав з команди все що міг. У нього не було великого ресурсу, футболістів. Я знаю, як складно зробити цукерку за такий короткий період часу. За пару тижнів до старту чемпіонату він ще не знав, що команда буде грати в Прем’єр-лізі. Це дуже складно. Серйозний фахівець в Минай не прийде, тому що він захоче серйозних капіталовкладень.

– Причини звільнення Кобіна тільки спортивні?
– Думаю, що є ще якісь причини. Василь не всім подобався в команді, як і я. Багатьом людям в клубі ми не подобалися. Коли ми з президентом починали будувати цю команду, то ними і не пахло. Вони вчасно класно підлаштувалися. Я як кінь віддав всю силу і енергію міна. Я Кобіна попереджав, що ми з ним ще в кінці крайніми залишимося.

Кобін після повернення в клуб попрацював три або чотири місяці. Складно щось зробити за цей час. З цією командою він робив все, що міг. Повертатися в Минай – це була його помилка, – сказав Кополовець.