Кополовець: Президент Миная футболом наївся, майбутнє клубу залежить від його настрою

Колишній гравець і спортдиректор “Минаю” Михайло Кополовець дав коментар про нинішню ситуацію в клубі:

“Я хотів бути в команді, коли Кобін повернувся, але чув, що президент не хотів. Чому, через що – складно сказати. Я шукав зустріч, писав йому. Ось тільки недавно зустрілися. Я йому сказав:” Валера, між нами є якісь проблеми, сварки?”

Тому що я пішов, як Каспер, як мультяшний герой, але так не можна. Він сказав, що все нормально, запропонував поговорити. Дотепер ми так толком і не поговорили. Я не побачив в його очах, що я потрібен йому.

Щодо причин мого відходу з клубу – багато бруду лили в вуха президенту, я думаю. Коли ми створювали цю команду на область, був я, він і віцепрезидент, нікого не було. А коли вища ліга, то вже багато людей кружляє. Хтось носить піаніно, хтось на ньому грає. Я його ніс з чемпіонату області в УПЛ, я ніс, а грають зовсім інші люди.

Якби я на той момент знав, що я буду дивитися футбол по телевізору в УПЛ, я б, звичайно, пішов з другої ліги. Майбутнє “Минаю” залежить від президента. На мій погляд, президент футболом наївся. Майбутнє залежить від його настрою. Якщо буде вкладати гроші, то клуб буде існувати.

Це людина, яка відновила футбол в Закарпатті. Ок, не вкладав би він ці гроші в футбол, був в тіні, купив би собі ще одну квартиру в Лондоні. А так скільки він дав можливостей різним футболістам проявити себе. У Закарпатті багато багатих людей, але ніхто не вкладає в футбол, в інфраструктуру. Тут багато треба міняти”, – сказав Кополовець в ефірі каналу BurBuzz.