БК Кропивницький вдруге впевнено переграв БК БАСА

Сьогодні, 24 жовтня, відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Кропивницький» (Кропивницький) – БАСА (Дніпро).

Вчора у першому матчі «Кропивницький» здобув перемогу з рахунком 89:74. У сьогоднішньому матчі кропивницька команда з перших хвилин захопила ініціативу та забезпечила собі комфортну перевагу після першої чверті – плюс 16 очок. У другій чверті ще 13 очок переваги здобули підопічні Бабенка. У третій чверті Бабенко надав ігрову практику резервістам – гості змогли відіграти 10 очок. Останню чверть матчу господарі на класі довели матч до перемоги.

Матч завершився з рахунком 102:73 на користь БК «Кропивницький». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Кропивницький» Мельнік, який набрав 26 очок. У господарів Потєєв набрав 15 очок, Фортуна і Хапун – по 14, Рибченко – 11, Сосой та Курячий набрали по 10 очок. У складі гостей Савченко набрав 20 очок, Панарін – 14, Сухаренко – 12, Свириденко – 11.

БК «Кропивницький» (Кропивницький) – «БАСА» (Дніпро) – 102:73 (28:12, 27:14, 15:25, 32:22)
БК «Кропивницький»: Мельнік (26 очок + 8 підбирань + 1 результативна передача), Хапун (14+5+2), Сосой (10+4+19), Ткаченко (4+2+1), Рибченко (11+4+3), Коміссаров (0+1+0), Курячий (10+9+0), Пашолок (6+1+0), Потєєв (15+3+1), Фортуна (4+3+1), Огородник (2+0+0), Вербовий (0+1+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»