БК Кропивницький вдома впевнено переграв БК БАСА

Сьогодні, 23 жовтня, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Кропивницький» (Кропивницький) – БАСА (Дніпро).

Нагадаємо, що у минулих сезонах Кропивницький представляв клуб БК «Золотой Век». Нині ж єдиною командою Кіровоградської області у професійних баскетбольних змаганнях є БК «Кропивницький». Це вже другий тур. У першому турі на виїзді «Кропивницький» двічі впевнено переграв запорізьким «Металург».

У першій чверті господарі впевнено набрали хід, удвічі перегравши суперника, здобули 14 очок переваги. Далі підопічні Бабенка на класі провели матч та здобули впевнену перемогу. Команди на рівних провели другу чверть. У третій чверті господарі збільшили свою перевагу. В останній чверті наставник БК «Кропивницький» дав пограти гравцям, які є не основними.

Матч завершився з рахунком 89:74 на користь БК «Кропивницький». Найрезультативнішими гравцями матчу стали баскетболіст БК «Кропивницький» Мельнік та капітан гостей Шарлай, які набрали по 23 очка. У господарів Фортуна набрав 14 очок, Курячий – 12, Сосой та Ткаченко набрали по 10 очок. У складі гостей Сєлємєнєв і Савченко набрали по 15 очок, Сухаренко – 10.

Другий матч між цими командами відбудеться завтра, 24 жовтня. Початок о 12:00.

БК «Кропивницький» (Кропивницький) – «БАСА» (Дніпро) – 89:74 (28:14, 21:21, 22:19, 18:20)
БК «Кропивницький»: Мельнік (23 очка + 9 підбирань + 2 результативні передачі), Хапун (4+2+2), Сосой (10+3+8), Ткаченко (10+6+7), Рибченко (7+2+3), Коміссаров (0+1+1), Курячий (12+5+0), Пашолок (4+1+0), Потєєв (3+3+0), Фортуна (14+7+1), Огородник (2+0+0), Вербовий (0+0+1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»