На Кіровоградщині завершився чемпіонат України з автокросу

В Олександрії відбулася масштабна спортивна подія – 4-й етап чемпіонату України з автокросу та Кубок товариства сприяння оборони України.

Аби позмагатися за перемогу, на чемпіонат приїхали понад 50 учасників із Білорусі, Молдови та різних куточків України: Кіровоградської, Київської, Харківської, Полтавської, Черкаської, Дніпропетровської, Чернівецької, Донецької, Вінницької, Хмельницької, Запорізької та Одеської областей.

Олександрію представляли пілоти: майстер спорту України, чотириразовий чемпіон України Данило Крисько та майстер спорту України, неодноразовий призер Чемпіонатів та Кубків України з класичного Автокросу Роман Жосан.

За результатами 4-го етапу Чемпіонату України олександрієць Данило Крисько виборов ІІІ призове місце у 12 класі, Роман Жосан посів VI місце у 12 класі. У командному заліку авто-мото клуб «Олександрія» здобув почесне друге місце.