БК «Кропивницький» з впевненої перемоги стартував у Першій лізі

Сьогодні, 16 жовтня, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «Металург-НУЗП» (Запоріжжя) – БК «Кропивницький» (Кропивницький).

Нагадаємо, що у минулих сезонах Кропивницький представляв клуб БК «Золотой Век». Нині ж єдиною командою Кіровоградської області у професійних баскетбольних змаганнях є БК «Кропивницький».

На старті матчу запорізькі баскетболісти вели у рахунку 11:5, але досить швидко БК Кропивницький переломив хід гри і вже до завершення першої чверті матчі забезпечили собі 12 очок переваги – 25:13 вже на користь гостей.

Другу чверть матчу більш впевненіше провела кропивницька команда. Підопічні Бабенка здобули ще 17 очок переваги і на перерву пішли за рахунку 54:25. Третя і четверта чверті матчу були більш рівними за грою.

Матч завершився з рахунком 100:66 на користь БК «Кропивницький». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Кропивницький» Мельнік, який набрав аж 36 очок. Курячий, Фортуна та Ткаченко набрали по 13 очок. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Бер – 14 очок.

Другий матч між цими командами відбудеться завтра, 17 жовтня. Початок о 12:00.

«Металург-НУЗП» (Запоріжжя) – БК «Кропивницький» (Кропивницький) – 66:100 (13:25, 11:29, 26:26, 15:20)
БК «Кропивницький»: Мельнік (36 очок + 13 підбирань + 4 результативні передачі), Хапун (5+2+0), Сосой (7+2+9), Ткаченко (13+3+4), Рибченко (5+1+6), Коміссаров (2+2+1), Курячий (13+6+1), Пашолок (2+0+0), Потєєв (4+1+1), Фортуна (13+4+3).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»