У Кропивницькому визначилися найсильніші майстри з настільного тенісу

З 08 по 10 жовтня у Кропивницькому на базі КДЮСШ № 3 проводився відкритий чемпіонат міста з тенісу настільного, присвячений Дню захисників і захисниць України.

У змаганнях взяли участь 57 тенісистів із обласного центру, Олександрівки та Северинки. Змагання були організовані та проведені за співпраці управління молоді та спорту Кропивницької міської ради і відділення НОК України в Кіровоградській області.

За підсумками триденних тенісних поєдинків серед чоловіків переміг Ярослав Гуца, срібним призером став Олександр Редозубов, третє місце посів Денис Галушко. У змаганнях серед жінок золоту медаль завоювала Софія Сіренко, срібна нагорода в активі Марії Мішуровської, третю сходинку п’єдесталу посіла Лідія Місюра. Серед юнаків перемогу святкував Артем Дон, друге місце посів Артем Тарасенко, бронзову нагороду завоював Олексій Мельник.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями, цінними подарунками від організаторів.