Олександрія вдома переграла Маріуполь у 9 турі УПЛ

Сьогодні, 25 вересня, відбувся матч 9 туру Української Прем’єр-ліги, в якому зустрічалися Олександрія та Маріуполь.

Гра відбулася в Олександрії на полі культурно-спортивного комплексу Ніка. Перед звітним матчем обидві команди успішно зіграли у Кубку України. Нагадаємо, Олександрія на Херсонщині переграла Таврію (3:1), а Маріуполь у Луцьку у серії пенальті здолав Волинь.

У першому таймі матчу Олександрія мала більше моментів. Гринь та Ковалець пробивали у руки голкіперу суперника. Одарюк мав вихід один на один з Кудриком, але зафіксували положення поза грою. А от перший вихід гостей в атаку завершився голом. У ворота господарів був призначений штрафний – Мишньов влучив у перекладину, а першим на добиванні був Спіровський. На 35-ій хвилині Ковалець заробив пенальті, яке реалізував Третьяков. Наприкінці тайму господарі мали ще кілька напівмоментів, але їх не реалізували. Дубра пробив вище воріт. Голкіпер спіймав м’яч після ударів Гриня та Третьякова.

На старті другого тайму матчу Стасюк загрожував воротам Олександрії – Білик парирував удар у ближній кут воріт. Далі голкіпер гостей парирував удари Ковальця та Калюжного. А на 61-ій хвилині матчу гості мали супермомент знову вийти вперед – Світюха влучив у перекладину воріт Білика, а першим на добиванні був Стасюк – він не влучив у пусті ворота, пробивши вище.

На 73-ій хвилині Мірошніченко влучив у лежачого голкіпера при добиванні. Мав хороший момент. Далі Одарюк та Спінеллі пробивали у руки голкіперу. А на 86-ій хвилині поля вирвали перемогу. Спрацювало тренерське відчуття Гури – Кожушко, вийшовши на заміну замість Третьякова, забив переможний гол. Кожушко з передачі Ковальця пробив під голкіпером – 2:1.

ФК Олександрія – ФК Маріуполь – 2:1 (1:1) (Третьяков, 36; Кожушко, 86 – Спіровський, 25)

Олександрія: Білик – Мірошниченко, Мельник (Бабогло 55), Дубра, Цуріков – Дришлюк (Рибалка 88), Калюжний – Третьяков (Кожушко 77), Ковалець, Одарюк (Демченко 88) – Гринь (Спінеллі 46)

Маріуполь: Кудрик – Меліченко (Холод 84), Босанчич, Мампасі, Стасюк – Чех, Спіровський (Шостак 46) – Кащук (Світюха 46), Мишньов, Топалов (Драмбаєв 74) – Кулаков (В’юнник 74)

Попередження: Дришлюк 57 – Чех 41, Мишньов 58, Босанчич 84