Олександрія зазнала прикрої поразки від київського Динамо

У матчі восьмого туру УПЛ Олександрія на виїзді грала з київським Динамо.

Наставники команд дещо змінили склади команд у порівнянні з попередніми матчами. У киян з перших хвилин вийшли Де Пена, Шабанов, Шкурин, Андрієвський. В Олександрії Гриню, Мельнику, Дришлюку та Одарюку довірили місце в основі. До стартового складу команди повернувся Дубра.

Вже на третій хвилині матчу Циганков загрожував воротам олександрійців – Білик виграв дуель у нападника. На 15-ій хвилині матчу з передачі Буяльського Циганков пробив вище воріт. У середині тайму Білик парирував удар Шкурина.

Підопічні Гури активніше почали грати попереду після 28-ої хвилини – Третьяков пробив вище воріт, удар Цурікова також був неточним. Наприкінці першого тайму Білик потягнув удар Циганкова.

На старті другого тайму матчу Гринь загрожував воротам Динамо, але у вирішальній фазі атаки не влучив по м’ячу. Далі Білик двічі поспіль потягнув удари Циганкова.

На 72-ій хвилині матчу Бущан парирував удар Спінеллі. На 81-ій хвилині Гармаш пробив у ближній нижній кут воріт – Білик парирував удар гравця киян. У компенсовані хвилини матчу після перегляду VAR було призначено пенальті у ворота олександрійців, яке реалізував Циганков. Матч завершився з рахунком 1:0.

Динамо (Київ) – ФК Олександрія – 1:0 (0:0) (Циганков, 90+7 (пен))

Динамо: Георгій Бущан, Сергій Сидорчук (Володимир Шепелєв 77), Артем Шабанов, Карлос Де Пена (Вітіньо дос Сантос 68), Віктор Циганков, Віталій Миколенко, Олександр Андрієвський, Ілля Забарний, Віталій Буяльський (Богдан Лєднєв 90+10), Томаш Кендзьора (Олександр Караваєв 68), Ілля Шкурин (Денис Гармаш 46)

ФК Олександрія: Олег Білик, Кирило Дришлюк (Сергій Рибалка 70), Андрій Цуріков, Олександр Мельник, Кирило Ковалець, Іван Калюжний, Максим Третьяков (Тимур Стецьков 90), Денис Мірошниченко, Сергій Гринь (Клаудіо Спінеллі 63), Володимир Одарюк (Ігор Кирюханцев 63), Каспарс Дубра

Попередження: Віталій Буяльський 43, Томаш Кендзьора 58, Сергій Сидорчук 66, Денис Бойко 72, Олександр Андрієвський 86 – Кирило Ковалець 42, Клаудіо Спінеллі 75, Каспарс Дубра 78, Сергій Рибалка 90+6

Вилучення: Ігор Кирюханцев 90+14