Жезуш: Яремчуку було непросто. Динамо тактично краще за Спартак

Головний тренер «Бенфіки» Жорже Жезуш підвів підсумки виїзного матчу з «Динамо» (0:0) в 1-му турі Ліги чемпіонів:

– Хоч ми сьогодні й не забили, але показали дуже якісну гру на рівні Ліги чемпіонів. Єдиним винятком стали останні дві хвилини гри, вони стали критичними. Але це був лише епізод. А так, на протязі всього матчу ми виглядали добре, показали гру, яку і планували. Так, все могло скластися на користь «Динамо», і це суперечило б логіці, але такий футбол – в ньому можливо все. Якщо ми будемо підтримувати такий рівень гри, то у «Бенфіки» буде складно виграти будь-якій команді.

– «Динамо» вас чимось здивувало?

– Повторюся, ми показали свою гру протягом 90 хвилин матчі. А що стосується сюрпризів з боку «Динамо»… Складно сказати. Перш за все, я задоволений грою своєї команди. Ми сьогодні всім задоволені.

– У цій Лізі чемпіонів ви вже зіграли з московським «Спартаком» і київським «Динамо». Могли б ви порівняти ці команди? З якою з них «Бенфіці» довелося складніше?

– (Сміється). Цікаве питання. Обидві команди досить якісні, це сильні суперники. Можливо, «Динамо» краще підготовлено тактично, в сенсі колективної гри. Але про обидва матчі можна сказати, що нам довелося в них непросто.

– Як би ви оцінили гру Яремчука?

– Цей матч був для нього непростим з очевидних причин. Він хотів показати свій рівень, але, з іншого боку, тут його добре знають, знають, на що він здатний, як він діє на поле. Так що довелося йому непросто. Але це хороший футболіст, надійний – ми в нього віримо, покладаємо на нього чимало надій. Поки що ми його грою цілком задоволені.

 Динамо Київ від Шурика