Шаран: Очікував від дербі Олександрії та Інгульця більшого

Колишній головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран побував на матчі олександрійців з «Інгульцем» (1:0) і поділився своїми враженнями.

«Чесно кажучи, очікував від дербі більшого. Хотілося побачити такі дербі, які були у «Олександрії» з кропивницькою «Зіркою», а також з тим же «Інгульцем», який ми обіграли 4:3 в чемпіонаті і на Кубок України – 4:1. Навіть коли єдиний раз за всю історію протистоянь команд з Кіровоградської області в ролі головного тренера я програв дербі команді з Петрового – 0:1, гра теж була наполегливою.

Пам’ятаю, команда «Інгулець» на той матч вийшла такою зарядженою, що довелося дійсно нелегко. Ось і в п’ятничному дербі я очікував такої ж зарядженості, більшої боротьби, жорсткості і великої кількості карток. Але такою гра не вийшла. Іскри не летіли. Футболу як такого хоч і було мало, але «Олександрія», на мій погляд, все ж заслужено перемогла, бо виглядала трохи краще за суперника. І це не дивлячись на деякі кадрові проблеми, які у моєї колишньої команди у той день були.

Що стосується «Інгульця», то його гру я бачив на власні очі, коли їздив у Кропивницький на матч петровської команди з «Маріуполем». Тоді петрівці мені сподобалися, тому, повторюся, в Олександрії очікував від них більшого», – сказав Шаран.

Meta-ratings.com.ua