Плавчиня з Кропивницького не змогла вийти до фіналу Паралімпіади

Сьогодні, 2 вересня, на Паралімпіаді в Токіо в складі збірної команди України виступила плавчиня з Кіровоградщини Ольга Свідерська (тренер Олена Кузніцова).

Свідерська виступила у плаванні вільним стилем на 50 метрів у класі S4. Кропивничанка виступала у другому півфінальному запливі.

Свідерська у запливі з результатом 48.03 фінішувала шостою. За підсумками двох півфіналів стала 11-ою з 14 плавчинь і не вийшла до фіналу змагань. Фінал відбудеться 2 вересня. Початок о 13:38.

Нагадаємо, Ольга Свідерська 31 серпня вже виступала у плаванні брасом на 50 метрів (клас SB3). Тоді вона посіла восьме місце.

Свідерська на Паралімпіаді 3 вересня ще виступатиме у плаванні на спині на 50 метрів (3 вересня) у класі S4. Ольга Свідерська – дворазова срібна призерка Літніх Паралімпійських ігор 2012 року, срібна та дворазова бронзова призерка Літніх Паралімпійських ігор 2016 року.

Нагадаємо, що 29 серпня легкоатлетки Вікторія Шпачинська та Анастасія Мисник виступали у штовханні ядра у класі F20. Мисник завоювали срібну медаль, Шпачинська посіла четверте місце.