Плавчиня з Кропивницького посіла восьме місце на Паралімпіаді

Сьогодні, 31 серпня на Паралімпіаді в Токіо в складі збірної команди України стартувала плавчиня з Кіровоградщини Ольга Свідерська (тренер Олена Кузніцова).

Ольга Свідерська виступала у плаванні брасом на 50 метрів (клас SB3). Кропивничанка у першому півфінальному запливі фінішувала четвертою з результатом 1:05.84 і з восьмим результатом вийшла до фіналу.

У фіналі Ольга Свідерська фінішувала восьмою у запливі – результат 1:04.79.

Свідерська на Паралімпіаді ще виступатиме в індивідуальних видах у плаванні вільним стилем на 50 метрів (2 вересня), на спині на 50 метрів (3 вересня) у класі S4. Ольга Свідерська – дворазова срібна призерка Літніх Паралімпійських ігор 2012 року, срібна та дворазова бронзова призерка Літніх Паралімпійських ігор 2016 року.

Нагадаємо, що 29 серпня легкоатлетки Вікторія Шпачинська та Анастасія Мисник виступали у штовханні ядра у класі F20. Мисник завоювали срібну медаль, Шпачинська посіла четверте місце.