Інгулець на виїзді здобув вольову перемогу над Львовом

У матчі 5-го туру УПЛ Інгулець з Кіровоградщини на виїзді зустрічався зі Львовом.

На 14-ій хвилині матчу Львову вдалося вийти вперед – відзначився Грисьо. На 26-ій хвилині матчу з передачі Запорожця Бартуловіч пробив вище воріт. А на сороковій хвилині Ренан небезпечно пробив у руки голкіперу Інгульця. Через три хвилини Сітало загрожував воротам Інгульця, але не вдало.

На старті другого тайму матчу Сітало мав дві можливості забити гол, але в обох епізодах вдало зіграв голкіпер Львова. А на 53-ій хвилині матчу з передачі Опанасенка Козак зрівняв рахунок. Гравці львівської команди в центрі поля розіграли м’яч і втратили його – Запорожець відразу у прорив запустив Сітало, який в один дотик перекинув голкіпера – 2:1. Нападник господарів Ренан у наступній атаці мав шанс зрівняти рахунок, але не переграв голкіпера Інгульця Шуста.

На 62-ій хвилині матчу Ренан прострілював на дальню стійку воріт Інгульця, але туди не встиг Грисьо. А через 15 хвилин Шарай мав шанс забити гол, але не переграв голкіпера суперника. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь Інгульця.

У наступному турі, 28 серпня, Інгулець у Кропивницькому зіграє з ФК Маріуполь. Початок матчу о 14:00.

Львів (Львів) – Інгулець (Петрове, Кіровоградська область) – 1:2 (1:0) (Грисьо, 14 – Козак, 53; Сітало, 54)