Хижняк зробив неймовірний камбек та вийшов до фіналу ОІ

На Олімпійських іграх в Токіо тривають змагання з боксу серед чоловіків у ваговій категорії до 75 кг.

Головна олімпійська надія України, Олександр Хижняк провів надскладний півфінальний поєдинок проти Еуміра Марсьяля з Філіппін.

З першого раунду Хижняк активно пішов у атаку. Українець діяв першим номером, але філіппінець відповідав жорсткими ударами. Хижняк діяв серійно, чергуючи удари в голову і по корпусу, але пропускав досить багато ударів. За підсумками першого раунду три судді віддали перемогу Марсьялю.

У другому раунді Хижняк не зменшував темп, діючи агресивно. Але суперник намагався відповідати одиночними ударами і влучав потужними хуками. Відзначимо також, що на носі українця утворилася глибока січка і в цій трихвилинці українець поступився з мінімальним розривом – 2:3.

У третьому раунді філіппінець підсів фізично і перейшов в режим виживання. Хижняк йшов активно і продовжував влучати потужними бомбами. У цьому раунді українець переміг з рахунком 5:0 і йому вистачило цього результату для загальної перемоги.

3:2 – Хижняк вийшов до фіналу Олімпійських ігор, де зустрінеться з бразильцем Гебертом Консейсаном. Фінал відбудеться 7 серпня.