У Кропивницькому відбувся розіграш Кубку Президента ФК Зірка

2021-06-05-11 (1)Два червневих дні в Кропивницькому проходив традиційний турнір – Кубок Президента ФК «Зірка» Кропивницький М.Березкіна. Минулорічний турнір був відмінений у зв’язку з пандемією коронавірусу SARS-CoV-19.

Зважаючи на це, до участі в турнірі цього року були допущені команди U-13, а Академія ФК «Зірка» була представлена також 12-річними вихованцями. Гостями ж турніру були традиційні суперники – вихованці КДЮСШ № 2 під керівництвом Володимира Терешонка, а також найближчі сусіди – футболісти черкаського «Дніпра-80».

Перший же матч для вболівальників став протистоянням кращих кропивницьких команд – Академії «Зірки» та КДЮСШ № 2. «Зіркові» у впертій боротьбі перемогли 2:1, а підопічні В.Терешонка, які проводили два матча поспіль, не змогли відновитися як слід, тож другий матч турніру з молодшими футболістами Академії «Зірки» у них не вийшов зовсім – 4:0 перемогли наймолодші учасники турніру.

В останньому матчі першого дня між «Зіркою-2008» і черкаським «Дніпром-80» був зафіксований найбільший результат турніру: вихованці Андрія Антонова перемогли 6:0.

Другий день розпочався з не менш цікавої гри між «Зіркою-2009» та черкаськими футболістами. Юні кропивничани хоч і грали проти старших за віком футболістів, зуміли здобути мінімальну перемогу – 1:0. Таким чином, не дивлячись на те, що матчі проходили по круговій системі, перед останніми матчами турніру склалася практично ситуація плей-офу: переможець поєдинку «Дніпро-80»  – КДЮСШ № 2 здобував бронзу, а матч між двома командами Академії визначав переможця турніру.

2021-06-05-14Футболісти КДЮСШ № 2 без проблем здобули перемогу над гостями з Черкас – 3:0, і отримали бронзові нагороди. Окрім того, Дмитро Дарієнко був визнаний кращим воротарем турніру (в складі КДЮСШ № 2), а футболіст «Дніпра-80» Кіріл Ус – кращим захисником.

А ось матч двох команд Академії був надзвичайно цікавим. В першому таймі молодші футболісти продемонстрували чудовий футбол і були не тільки не гірше, але й краще своїх старших товаришів. На початку матчу Давид Казарян реалізував 11-метровий штрафний удар, і команда 2009 повела в рахунку. Перший тайм так і закінчився за мінімальної перемоги молодших. А ось в другому таймі після замін у командах, перевага старших почала відчуватися. Практично кожна атака закінчувалася небезпечним моментом, і старші змогли 5 разів відзначитися в другому таймі. Тож «Зірка-2008» – переможець цьогорічного Кубку Березкіна. Михайло Рябоштан з 4-а м’ячами став кращим бомбардиром турніру, а Марко Мойсейченко був визнаний кращим гравцем.