Відбулася Першість КДЮСШ Суботцівської сільської ради з легкої атлетики (+фото)

194284419_2846122215641595_8103684841586385985_n (3)Сьогодні, 31 травня, у селі Трепівка відбулася Першість КДЮСШ Суботцівської сільської ради з легкої атлетики.

Участь взяли юні спортсмени з Володимирівського та Трепівського відділень. Змагання проводилися з бігу на 100 метрів серед юнаків та дівчат, з бігу на 800 метрів серед дівчат, з бігу на 1500 метрів серед юнаків, зі стрибків у довжину серед юнаків і дівчат, а також естафети на 4х100 метрів.

Найкращі результати на змаганнях показали Віктор Новіков та Анна Булахова, які здобули по дві золоті нагороди. Аліна Ратушнюк здобула по одній золотій та срібній нагородах. Денис Никало завоював одну золоту та одну бронзову нагороди. Юлія Савельєва та Артем Бондаренко здобули по дві срібні нагороди.

На церемонії закриття змагань переможці та призери особистих змагань були нагороджені медалями та грамотами відповідного гатунку. Переможці та призери естафет були нагороджені грамотами КДЮСШ Суботцівської сільської ради. За підготовку вихованців до даних змагань грамоти отримали тренери-викладачі КДЮСШ Віталій Валерійович Воровський та Володимир Олексійович Бондар.

Висловлюємо слова вдячності за допомогу у проведенні змагань тренеру-викладачу Трепівського відділення КДЮСШ Суботцівської сільської ради з легкої атлетики Володимиру Олексійовичу Бондарю та колективу ОНЗ Трепівська ЗШ І-ІІІ ступенів (директор Галина Миколаївна Довженко)