Олександрія в серії пенальті програла Зорі у півфіналі Кубку України

fc-oleksandriaСьогодні відбувся півфінал Кубку України Олександрія – Зоря (Луганськ).

Перша половина матчу пройшла за незначної переваги гостей. Луганській команді вдалося забити гол на 20-ій хвилині матчу – із-за меж штрафного майданчику у нижній кут воріт Паньківка поцілив Кочергін.

Через вісім хвилин небезпечно прострілював Третьяков, але ніхто з його партнерів не замкнув передачу.

У другому таймі матчу олександрійська команда постаралася відігратися. У середині тайму з передачі Ковальця пробивав Третьяков – вище воріт.

На 73-ій хвилині матчу після подачі Вантуха Третьяков пробив повз ворота. А через сім хвилин Іванісеня втратив м’яч на власній половині поля і Циганікс збив Шастала. Зі штрафного не вийшла небезпечна подача – голкіпер Зорі вміло зіграв на виході. А наприкінці матчу Іванісеня у власному штрафному майданчику порушив правила проти Устименка і було призначено пенальті, яке впевнено реалізував Бондаренко. Основний час зустрічі завершився внічию 1:1.

В першому овертаймі Зоря забила гол, але його не зарахували. На початку другого овертайму був супермомент в Олександрії: після передачі Вантуха мав забивати Шастал, але не поцілив по м’ячу. Переможець цього матчу визначався у серії післяматчевих пенальті. У футбольній лотереї пощастило команді Зоря.

То ж до фіналу Кубку України вийшла луганська Зоря. 13 травня у Тернополі Зоря у вирішальному матчі турніру зіграє з київським Динамо.

ФК Олександрія -Зоря (Луганськ) – 1:1  (пен 3:4) (0:1) (Бондаренко, 90+2 (пен) – Кочергін, 20)

ФК Олександрія: Юрій Паньків, Кирило Дришлюк, Владислав Бабогло (Павло Пашаєв 46), Кирило Ковалець (Дмитро Шастал 72), Максим Третьяков (Богдан Мишенко 84), Валерій Лучкевич (Тимур Стецьков 80), Артем Сітало (Денис Устименко 72), Євген Банада, Роман Вантух, Валерій Бондаренко, Каспарс Дубра

Зоря: Нікола Васіль (Микита Шевченко 120), Владислав Кочергін, Олександр Гладкий (Ловро Цвек 90+6), Віталій Вернидуб, Дмитро Іванісеня, Владислав Кабаєв (Ловро Цвек 104), Єгор Назарина, Денис Фаворов, Владлен Юрченко, Аллахяр (Шахаб Захеді 104), Андрейс Циганікс

Попередження: Валерій Бондаренко 64 – Владислав Кочергін 7, Дмитро Іванісеня 61, Олександр Гладкий 63, Андрейс Циганікс 79