Головна » Баскетбол » «Золотой Век» переміг в Києві у першій грі чвертьфіналу плей-оф

zolotoy_vekУ першій зустрічі 1/4 фіналу плей-оф чемпіонату України серед команд Першої ліги баскетбольний клуб «Золотой Век» у Києві здолав КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ-2 – 63:51 (16:14, 17:4, 15:13, 15:20). Кропивничани відкривають рахунок в серії – 1:0. Матч-відповідь команди зіграють у Кропивницькому вже у понеділок, 12 квітня.

Не зважаючи на те, що фаворитом протистояння є саме «золоті», вже в дебюті стартової десятихвилинки кияни продемонстрували, що налаштовані дати справжній бій досвідченій кропивницькій команді. Господарі запропонували хлопцям Андрія Бабенка досить високі швидкості та велику кількість боротьби. Обидві команди щільно діяли в захисті, відтак багато атак збоку обох колективів у стартовий відрізок зустрічі так і не досягли цілі. Однак кропивничани все ж мінімально перестріляли своїх опонентів – 16:14.

Натомість вже у другій десятихвилинці як такої боротьби не вийшло. Гра «золотих» у захисті стала нерозв’язною проблемою для столичних баскетболістів. Гравці БК «Золотой Век» нівелювали левову частину атак господарів, які за всю чверть спромоглися заробити всього 4 пункти. Надійна гра під власним щитом, виграні підбирання, швидкі атаки, а також декілька точних дальніх кидків забезпечили команді Андрія Бабенка солідну перевагу в першій половині зустрічі – 33:18.

Як не намагалися кияни переломити хід поєдинку на власну користь, після великої перерви характер гри особливо не змінився. «Золотой Век» контролював ситуацію на майданчику, володіючи комфортною перевагою в рахунку.

У заключній чверті молодіжка «Київ-Баскета» знову спробувала врятувати гру. До середини чверті господарі навіть скоротили відставання до 9 очок – 43:52. Однак більшого «золоті» своїм суперникам не дозволили, відстоявши необхідний переможний результат – 63:51.

Сьогодні результативними діями у складі кропивничан відзначилися Олександр Дробязко (дабл-дабл – 30 очок, 21 підбирання, 2 передачі), Максим Ожегов (дабл-дабл – 12 очок, 10 підбирань, 5 передач), Антон Мельнік (12 очок, 7 підбирань, 1 передача), Дмитро Баранов (6 очок, 8 підбирань, 1 передача), Богдан Сосой (3 підбирання, 4 передачі), Богдан Ткаченко (2 підбирання, 1 передача), Іван Рибченко (1 передача), Олександр Хапун (3 очки, 4 підбирання, 1 передача) та Юрій Курячий (1 підбирання).

Зазначимо, у наступний понеділок, 12 квітня, у Кропивницькому відбудеться матч-відповідь. Початок гри в спортзалі ФФВ ЦДПУ ім. В. Винниченка о 18:00. Нагадаємо, у плей-оф команди грають серії до двох перемог.

Якщо протягом двох матчів команди не визначать сильнішого, то в Кропивницькому відбудеться і третя гра – 13 квітня о 13:00.