Головна » Прем'єр-Ліга » Олександрія вдома програла київському Динамо

fc-oleksandriaУ матчі 20-го туру УПЛ Олександрія приймала київське Динамо.

Матч розпочався з небезпечних моментів київського Динамо. На восьмій хвилині Де Пена поцілив у каркас воріт, а у наступну мить удар Буяльського заблокував на лінії воріт захисник господарів Бондаренко. Через дві хвилини воротам господарів ще раз загрожував Де Пена. А на 14-ій хвилині матчу спрацювало старе футбольне правило – не забиваєш ти – забивають тобі. Бабогло виконав передачу на Ковальця, який скинув м’яч Сітало, котрий в дотик переправив круглого у сітку воріт Бущана.

Далі команди обмінялися напівмоментами. А по-справжньому небезпечний момент був на 29-ій хвилині матчу біля воріт Динамо – Бущан потягнув удар Лучкевича. На 34-ій хвилині матчу після перегляду VAR було призначено пенальті у ворота Паньківа за гру рукою Мірошніченка. Шапаренко впевнено реалізував пенальті – 1:1. Через три хвилини хороший сейв виконав голкіпер Олександрії Паньків, який парирував удар Забарного.

У другому таймі матчу знову було чимало боротьби на футбольному полі стадіону Ніка. На 56-ій хвилині матчу Паньків парирував удар Караваєва. А через дві хвилини головний арбітр матчу Кривушкін вилучив головного тренера Олександрії Шарана. А на 64-ій хвилині матчу Караваєв забив гол, але після перегляду VAR взяття воріт було скасовано – Буяльський перебував у положенні поза грою, заважаючи голкіперу суперника Паньківу.

На 90-ій хвилині матчу Родрігес. Обігравшись у стінку, потужно пробив у ближню дев’ятку воріт олександрійської команди. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь київського Динамо.

Олександрія – Динамо – 1:2 (1:1) (Сітало, 14 – Шапаренко, 35 (пен); Родрігес, 90)