Головна » Прем'єр-Ліга » Інгулець на виїзді у неймовірному матчі програв Маріуполю

fc_IngyletsУ матчі 20-го туру УПЛ у Харкові Інгулець зустрічався з ФК Маріуполь.

До звітного матчу команди підійшли з певними кадровими проблемами. Інгульцю не могли допомогти Шуст, Янаков, Лупашко. Ковальов та Сітчінава.

У першому таймі матчу було чимало боротьби та кілька напівмоментів. Маріупольці кілька раз небезпечно пробивали по воротах петрівчан. А наприкінці першого тайму зустрічі голкіпер Інгульця Малиш порушив правила проти Кулакова і було призначено пенальті, яке реалізував Бондаренко.

На старті другого тайму матчу після помилки голкіпера Інгульця Малиша Бондаренко подвоїв рахунок у зустрічі. Підопічні Лавриненка досить швидко проявили свій характер. Спочатку м’яч після удару Коваленка підкорегував Плохотнюк. А в наступній атаці відзначився сам Коваленко – 2:2. На 60-ій хвилині матчу на дальній стійці Семенко порушив правила проти Бондаренка. Сам потерпілий реалізував пенальті, вивівши знову вперед свою команду – 3:2.

На 67-ій хвилині матчу Стасюк забив гол у ворота Інгульця – 4:2. А через двадцять хвилин голкіпер Маріуполя порушив правила проти Балана і було призначено пенальті, яке реалізував Шевцов. Матч завершився з рахунком 4:3 на користь Маріуполя.

ФК Маріуполь – Інгулець (Петрове, Кіровоградська область) – 4:3 (1:0) (Бондаренко, 45+3 (пен), 47, 60 (пен); Стасюк, 67 – Плохотнюк, 52; Коваленко, 53; Шевцов, 88 (пен))