Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» вийшов до чвертьфіналу Першої ліги

zolotoy_vekСьогодні, 28 березня, відбувся другий матч плей-оф Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «Калуш-ПНУ» (Калуш. Івано-Франківська область) – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

Нагадаємо, що вчора БК «Золотой Век» святкував перемогу з рахунком 83:46. Сьогодні другий матч між цими командами, за домовленістю клубів, теж відбувався у Кропивницькому.

Першу чверть кропивницька команда перемогла з перевагою у чотири очки. А от у другій чверті команда з Калуша змогла зрівняти рахунок. Це сталося перш за все завдяки влучним трьохочковим кидкам. Але до перерви Золотой Век зміг відірватися у відрив з перевагою у 11 очок. У четвертій чверті матчу Золотой Век провів невдалі 4 з половиною хвилин, не набравши жодного очка – 0:9. Після тайм-ауту кропивницькі баскетболісти зібралися, але так було пару хвилин. Далі команда з Калуша змогли скоротитися відставання у рахунку до 5 очок. Та все ж Золотому Веку вдалося довести складний матч до перемоги.

Матч завершився з рахунком 74:62 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Максим Ожегов, який набрав 17 очок. Олександр Дробязко та Богдан Сосой відповідно набрали 16 та 13 очок. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Іван Янкевич – 17 очок.

У 1/4 фіналу Першої ліги Золотой Век зіграє з переможцем пари Кслі-Київ-Баскет-2 – Харківські Соколи-2. У першому матчі Кслі-Київ-Баскет-2 переміг з рахунком 85:60. Другий матч протистояння відбудеться 30 березня у Харкові.

«Калуш-ПНУ» (Калуш) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 62:74 (15:19, 13:20, 15:23, 19:12)
БК «Золотой Век»: Баранов (9 очок + 4 підбирань + 3 результативні передачі), Дробязко (16+10+2), Ожегов (17+5+4), Хапун (2+1+0), Сосой (13+3+6), Ткаченко (6+3+0), Рибченко (4+2+1), Коміссаров (0+0+0), Мельнік (7+5+4), Курячий (0+0+0), Вербовий (0+0+0), Огородник (0+0+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»