Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» розгромив «Калуш-ПНУ» у першому матчі плей-оф Першої ліги

zolotoy_vekСьогодні, 27 березня, відбувся перший матч плей-оф Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Калуш-ПНУ» (Калуш. Івано-Франківська область).

Гості протистояти кропивницькій команді змогли лише у першій половині матчу. У третій чверті матчу Золотой Век знищив суперника з різницею у 23 очка. У четвертій чверті матчу був малорезультативний баскетбол. У ті хвилини наставник господарів Андрій Бабенко дав пограти резервістам.

Матч завершився з рахунком 83:46 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав 22 очка. Антон Мельнік набрав 15 очок. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Андрій Мацьків – 10 очок.

Завтра, 28 березня, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 13:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Калуш-ПНУ» (Калуш) – 83:46 (18:13, 25:15, 32:9, 8:9)
БК «Золотой Век»: Баранов (6 очок + 5 підбирань + 3 результативні передачі), Дробязко (22+14+1), Ожегов (17+4+2), Фортуна (0+0+0), Хапун (3+1+1), Сосой (7+3+8), Ткаченко (4+1+2), Рибченко (5+1+2), Коміссаров (0+1+0), Мельнік (15+5+2), Курячий (4+5+0), Вербовий (0+0+0), Огородник (0+3+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»