Молодіжка Олександрії розгромила ровесників з Інгульця

fc-oleksandriyaВідбувся матч 19–го туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-21 клубів Української Прем’єр-ліги сезону 2020/2021 «Інгулець»-«Олександрія».

Хороший динамічний футбол продемонстрували обидві команди з перших хвилин матчу. Трішки краще в атакувальних діях виглядали олександрійці. Моментів в першому таймі для взяття воріт вистачало в обох суперників, але забити вдалося лише по одному голу. Відкрили рахунок на 11-й хвилині підопічні Олександра Ломка, а вже за чотири хвилини, після розіграшу кутового, петрівці зрівняли рахунок.

Другий тайм пройшов під диктування нашої команди. Заволодівши територіальною та ігровою ініціативою дубль «Олександрії» відзначився ще трьома забитими голами. Господарі намагалися відігратися, але всі спроби змінити рахунок виявилися марними.

Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував переконливу перемогу олександрійців 4:1.

«Інгулець» U-21-«Олександрія» U-21 1:4 (1:1) (Клочко, 15 – Глоба, 11; Гаркуша, 47; Петренко, 53; Каранга, 90)

«Інгулець» U-21: Логвин Даніїл, Асмелаш Хеннос (Іваниця Олександр, 46), Свіріпа Іван, Низький Олександр (К), Сметанін Гліб, Клочко Вячеслав, Цуркан Ілля, Яковлєв Богдан (Черв’яков Руслан, 46), Мкомола Йохана Оскар (Федорчук Владислав, 46), Білоцерковець Володимир, Левчук Ярослав

«Олександрія» U-21: Лазаренко Павло, Микитюк Максим, Коноваленко Максим (К), Бухал Гліб, Петренко Іван (Каранга Ян, 72), Дришлюк Кирило, Глоба Андрій (Мухаматгалєєв Владислав, 46) , Харченко Матвій (Богдан Антон, 74), Кобенда Назар, Мустафаєв Еміль, Гаркуша Владислав (Пастухов Павло, 80)