Головна » Блоги » Суддівські експерти пояснили, чому гол у ворота Шахтаря скасували помилково

28b4c7Попри наявність системи відеоповторів, суддівська бригада матчу “Олімпік” – “Шахтар” припустилася грубої помилки наприкінці першого тайму, скасувавши гол у ворота “гірників” через офсайд. Мирослав Ступар та Сергій Шебек однозначні у своїх висновках – помилкове рішення арбітрів та наполегливе намагання транслятора виправдати рішення на користь “Шахтаря”.

Сергій Шебек пояснює, чому це не положення “поза грою”:

Зверніть увагу на розташування гравців обох команд під час подачі кутового. На стоп-кадрах усе чітко видно. Захисник “Шахтаря” Додо знаходиться на лінії м’яча, а гравці “Олімпіка” – в метрі-двох до неї. Можна було б говорити про офсайд, якби м’яч під час виконання подачі стояв на кутовій дузі ліворуч від прапорця. А у даному випадку апріорі не могло бути офсайду.

Нас обманули. Суддівські експерти пояснили, чому гол у ворота Шахтаря скасували помилково - изображение 1

Нас обманули. Суддівські експерти пояснили, чому гол у ворота Шахтаря скасували помилково - изображение 2

До речі, те, що намалював транслятор – також не годиться. По-перше, лінія занадто жирна, по-друге, намальована вона уже під час польоту м’яча, а не удару по ньому, як повинен фіксуватися офсайд, – сказав Сергій Шебек.

Нас обманули. Суддівські експерти пояснили, чому гол у ворота Шахтаря скасували помилково - изображение 3

На питання про поштовх Снурніциним голкіпера, про який говорив коментатор трансляції, відповідь лаконічна й однозначна: “Поштовху ніякого й близько не було“.

Мирослав Ступар додав, що штовхався, навпаки, у тій ситуації Анатолій Трубін, а не гравець “Олімпіка“. Чистий гол у ворота “Шахтаря” скасували помилково.


error: Копіювання заборонено!