Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» на виїзді переграв херсонську команду

zolotoy_vek2Вчора, 3 березня, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон) – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

Гості святкували впевнену перемогу. Ще у першій чверті матчу кропивницька команда здобула 8 очок переваги. У третій чверті херсонська команда відіграла 10 очок відставання. Далі кропивницька команда збільшила перевагу до 8 очок.

Матч завершився з рахунком 91:83 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав 33 очка. Максим Ожегов набрав 27 очок. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Олександр Жужа – 32 очка.

Сьогодні між цими командами відбудеться другий матч.

«ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 83:91 (16:24, 20:26, 27:17, 20:24)
БК «Золотой Век»: Дробязко (33 очка + 14 підбирань + 0 результативних передач), Ожегов (27+4+4), Фортуна (0+0+0), Хапун (3+0+0), Сосой (8+5+6), Ткаченко (0+0+0), Рибченко (3+5+3), Коміссаров (0+0+0), Баранов (5+5+2), Курячий (1+1+0), Вербовий (0+0+0), Мельнік (10+6+5).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»