Головна » Блоги » Проценко пропустить чемпіонат Європи через травму

Protsenko-2021 (1)Український легкоатлет Андрій Проценко не виступить на Чемпіонаті Європи (приміщення) в Торуні (Польща). Причиною цьому стала травма нашого спортсмена.

Його слова цитує ФЛАУ:

“На першому тренуванні після того, як я повернувся зі змагань в Торуні, у мене прихопило спину, випав диск.

На той момент було боляче навіть рухатися. Але мені вже підкоригували спину, можу нормально ходити, навіть бігати. Однак підготовка перервалася, і ми вирішили, що правильніше буде відмовитися від участі в чемпіонаті Європи в приміщенні і готуватися до літа – в цьому році в пріоритеті все ж Олімпійські ігри.

Тренуватися я ще не починав, поки зміцнюю спину, але перспективи райдужні. Незабаром поступово почну готуватися до Ігор” – сказав він.

Нагадаємо, що чемпіонат Європи відбудеться із 4 по 7 березня. Конкурентами Проценка є кропивничани Олег Дорощук та Дмитро Яковенко.

На чемпіонат Європи в приміщенні Андрій Проценко мав їхати зі своїм особистим тренером Геннадієм Зуєвим. Таким чином, у складі офіційної делегації відбулася заміна. Замість Зуєва у Торунь полетить один з запасних, затверджений Виконкомом ФЛАУ. Ним став тренер спринтера Олександра Соколова Іван Гриник.

Що стосується атлетів, то до збірної ввійшли всі спортсмени, які виконали нормативи або отримали запрошення від Європейської легкої атлетики. Тому серед них заміна неможлива.


error: Копіювання заборонено!