Головна » Прем'єр-Ліга » Президент Інгульця: Всі знають суми, які дають клуби арбітрам, щоб їх не чіпали

povoroznukВласник «Інгульця» Олександр Поворознюк жорстко проїхався по рефері Дмитру Бондаренку, який обслуговував матч команди з Петрове з «Ворсклою» (2: 2) в рамках 15-го туру УПЛ.

«Вся Україна сміється з цього епізоду. Всі бачили, що пенальті не було, а Бондаренко побачив і сказав гравцям «Інгульця», що хтось штовхнув Степанюка в штрафний. Але на повторі видно, що до Руслана ніхто не торкався. Те, що Степанюк – циркач, ми це знаємо ще з Першої ліги.

Але це явний перебір. Якщо на кожен крик арбітр буде свистіти, то це буде дуже, не знаю тоді, що буде далі. Знаєте, зараз я піду з «Інгульця» і завтра перепишу всі права за одну гривню на свого сина, але з цими суддями буду боротися. Причому жорстко.

Тому що це система, яка зайшла в такі глухі нетрі, які потрібно викорінювати. І я буду боротися з нею до кінця, тому що «Інгулець» не дає гроші на суддів. І потім я розповім вам всю правду, коли залишу свій пост. Щоб зараз КДК УАФ не оштрафували ні мене, ні клуб.

Ось тоді розповім людям все: хто, скільки дає і кому. Повірте, це буде цікаво. Чекайте. А зараз я поки промовчу.

Вся футбольна громадськість: тренери і футболісти знають, що є чотири клуби в УПЛ, які не дають гроші арбітрам – «Шахтар», «Динамо», «Інгулець» і «Дніпро-1». Всі знають суми, які дають клуби арбітрам, щоб їх не чіпали. Також знають цифри, які треба дати рефері, щоб він допоміг.

Всі знають про це. Чому мовчать? І ми за чистий футбол? Так ми сидимо по вуха в корупції.

Я назву суми потім, коли не буду з документами президентом «Інгульця». Ось тоді ви почуєте всю правду», – заявив Поворознюк.

 footboom.com 


error: Копіювання заборонено!