Головна » Прем'єр-Ліга » Поворознюк: З приходом Селезньова в Колос півкоманди почало бухати

povoroznukПрезидент «Інгульця» Олександр Поворознюк висловився про досвідчених нападників Євгена Селезньова і Артема Мілевського.

«Такі гравці, як Селезньов і Мілевський ніколи не будуть в «Інгульці»! У нас зовсім інша філософія, інше відношення до футболу. Якщо б це був Лисенко із «Колосу», це інше питання. Подивіться, як він у свої роки відноситься до футболу! Йому 32, а він біжить до останньої хвилини, б’ється на полі, рубається. Таких гравців небагато, які в такому віці відносяться до футболу професійно. Ось якби до нас прийшов Лисенко, я б його взяв.

Селезньова і Мілевського треба забувати. Є молоді і перспективні хлопці, про яких потрібно говорити. Який піар з того, що «Колос» запросив Селезньова? Всі притримувалися спортивного режиму, а потім півкомади почало бухати. Так хіба це піар?

«Інгулець» на слуху через те, що він не платить арбітрам, що чесно виходить на кожну гру, б’ється на полі. Нас знають, як народний клуб. Ось це, я розумію, піар! Фішка не в тому, щоб запрошувати в команду Селезньова чи Мілевського. Найкращий піар – виходити на поле, робити головою підкати, рубатися і помирати! Якщо Селезньов і Мілевський грають у футбол, то я – іспанський льотчик! Поки я президент, цих гравців у «Інгульці» не буде ніколи. Навіть, якщо б нам їх давали задарма!», – сказав Поворознюк.

Footboom


error: Копіювання заборонено!