Головна » Легка атлетика » Уродженка Володимирівки стала бронзовою призеркою України

Onisimova (2)У Сумах відбувається чемпіонат України серед дорослих та молоді з легкої атлетики в приміщенні.

Участь у бігу на 3000 метрів з перешкодами взяла уродженка села Володимирівка (Суботцівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області) Катерина Онісімова (2002 року народження). Катерина посіла третє місце з результатом 10,58.60 хвилини, програвши другому місцю лише 0,02 секунди. Першою фінішувала Ганна Жмурко (Чернігівська область), яка на 5 років старша за Онісімову. Другою стала Олена Босова (Київ), яка старша за Катерину на 4 роки.

Катерина нині тренується у м. Дніпро під керівництвом Олександра Охріменка. Першим тренером є тренер-викладач КДЮСШ Суботцівської сільської ради Віталій Воровський.