Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» вдруге впевнено переміг одеську команду

zolotoy_vek2Сьогодні, 24 січня, відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «Одеса-2» (Одеса) – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

Вчора у першому матчі кропивницька команда святкувала впевнену перемогу з рахунком 87:64. Сьогодні теж кропивницька команда святкувала впевнену перемогу. Вже у першій чверті гості забезпечили собі 18 очок переваги. Далі гравці «Золотого Века» на класі довели матч до перемоги. У третій та четвертій чвертях тренер кропивницької команди Андрій Бабенко дав ігрову практику резервістам.

Матч завершився з рахунком 92:64 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Максим Ожегов, який набрав 23 очка. Олександр Дробязко, Дмитро Баранов та Антон Мельнік відповідно набрали 19, 19 та 18 очок. У складі господарів найрезультативнішим гравцем став Максим Николенко – 20 очок.

13-14 лютого БК «Золотой Век» на виїзді зіграє з БК «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон).

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Одеса-2» (Одеса) – 64:92 (12:30, 14:16, 27:22, 11:24)
БК «Золотой Век»: Дробязко (19 очок + 2 підбирань + 2 результативні передачі), Ожегов (23+3+5), Мельнік (18+6+0), Хапун (3+2+0), Сосой (2+6+12), Ткаченко (0+0+2), Рибченко (3+3+2), Коміссаров (3+1+0), Баранов (19+4+2), Курячий (0+0+0), Вербовий (2+1+0), Огородник (0+0+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»