Головна » Блоги » Шахаб Захеді сам запропонував свої послуги Зорі

zoryaЖурналіст телеканалів Футбол 1/2/3 Віталій Плецан повідав інформацію про відхід Шахаба Захеді з «Олімпіка».

«Історія розпочалася півроку тому. «Олімпік» – професійний клуб і розуміє, що у них є дуже цінний футболіст, у якого через рік закінчується контракт. Вони підійшли до нього і запитали, як будемо продовжувати контракт. Шахаб сказав, що продовження контракту не буде і він хоче грати в Європі. В «Олімпіку» зрозуміли його позицію і пішли назустріч. Домовилися, що якщо будуть якісь варіанти, будемо шукати компроміс. Потиснули руки і розійшлися. А далі – тиша.

І ось зараз взимку скандал. «Олімпік» в один прекрасний день отримав лист на пошту від «Зорі», що вони ведуть переговори з футболістом «Олімпіка» про контракт з літа 2021 року. Все законно. Він опинився в «Зорі», проте не так вона зреагувала. А Шахаб сам через своїх представників запропонував свої послуги «Зорі». Вони, звичайно, зраділи, адже влітку можуть отримати гравця безкоштовно. Але за неофіційною інформацією контракт вже підписаний, і на це дуже вплинув його співвітчизник Сайядманеш, з яким Шахаб близько спілкується.

Були у «Олімпіка» й інші пропозиції, які Шахабу не подобалися. Мовляв, не та Європа, він усім відмовляв. Нещодавно в «Олімпік» надійшла пропозиція від відомого португальського клубу щодо Шахабу. Клуб бореться за єврокубкові місця, проте вже пізно. У Шахаба вже підписаний контракт, а мати два контракти на руках не можна. Також у «Динамо» був інтерес до Шахаба, але на цей перехід вето наклав Луческу, який не бачив Шахаба в своїх схемах».


error: Копіювання заборонено!