Головна » Блоги » Збірна України фінішувала шостою у чоловічій естафеті в Обергофі

pidruchniy_bПісля першого етапу у виконанні Тищенка Україна опинилася на 21-му місці, причому Артем примудрився на останньому колі пропустити вперед 12 конкурентів.

Дмитро Підручний феноменально відпрацював другий етап і підняв Україну на шосте місце! Капітан збірної України на стрільбищі не взяв жодного додаткового патрона і був дуже хороший на лижні.

Антон Дудченко на третьому етапі видав бездоганну стрільбу і зберіг Україну в ТОП-6. З усім тим, до того моменту українці фактично втратили шанси на призове місце, відстаючи від топ-3 на півтори хвилини.

На фінальному етапі Артем Прима з одним додатковим патроном захистив шосте місце. У підсумку Україна в естафеті показала абсолютно кращу стрільбу, але цього виявилося недостатньо, щоб вклинитися в боротьбу за бронзу.

Перемогу в естафеті здобула збірна Франції – на останньому етапі Йоганнес Бьо відчайдушно намагався зробити неймовірний камбек, але Емільен Жаклен не здригнувся на стрільбищі і приніс своїй команді першу перемогу після відходу з біатлону Мартена Фуркада. Бронзу сенсаційно взяли італійці, яким на фінальному етапі величезну послугу зробив німець Філіп Горн, який заробив на стійці три кола штрафу.

Кубок світу з біатлону 2020-2021. Оберхоф. Чоловіки. Результати естафети:
1. Франція (0+6) 1:22: 28,0

2. Норвегія (1+4) +4,2

3. Італія (0+5) +1:06,6

4. Росія (0+9) +1:55,3

5. Німеччина (3+11) +2:06,4

6. Україна (0+2) +2:31,8


error: Копіювання заборонено!