Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» на виїзді розгромив київський НУФВСУ

zolotoy_vekУ передостанньому матчі 2020-го року в рамках чемпіонату України серед команд Першої ліги кропивницький баскетбольний клуб «Золотой Век» розгромив у Києві суперників із Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) – 113:69 (31:7, 22:21, 30:20, 30:21).

На жаль, через технічні проблеми у киян була відсутня пряма відеотрансляція матчу. Переглянути матч наживо можна було лише в форматі текстової онлайн-трансляції на сайті Федерації баскетболу України.

Незважаючи на те, що звітний поєдинок хлопці Андрія Бабенка проводили без одного зі своїх лідерів Антона Мельніка, який пропускав матч через сімейні обставини, вже у першій чверті «золоті» взяли гру під свій контроль та впевнено здолали господарів – 31:7.

Забезпечивши собі серйозну перевагу в рахунку вже на страті зустрічі, у першій половині другої чверті кропивничани дали зіграти й киянам, які змогли частково скоротити відставання в рахунку. Втім кардинально змінити хід гри гравцям НУФВСУ було не під силу: «золоті» продовжували повністю контролювати перебіг подій на майданчику – 53:28 – після перших двох десятихвилинок.

У другій половині зустрічі характер гри не змінився. Кропивничани продовжували йти вперед, забезпечуючи собі комфортну перевагу рахунку, та довели у підсумку матч до впевненої перемоги – 113:69.

У суботу результативними діями у складі «Золотого Века» відзначилися Олександр Дробязко (дабл-дабл – 40 очок, 17 підбирань), Юрій Курячий (дабл-дабл – 18 очок, 10 підбирань – найкращий матч для Юрія у поточному сезоні), Богдан Сосой (10 передач, 7 очок), Дмитро Баранов (10 очок, 6 підбирань), Іван Рибченко (8 передач, 4 очки), Богдан Ткаченко (10 очок, 3 підбирання), Олександр Хапун (8 очок, 4 підбирання), Андрій Вербовий (12 очок, 3 передачі), Вадим Огородник (4 очки, 1 підбирання).

Нагадаємо, завтра, 13 грудня, команди проведуть другу гру туру. Звітний поєдинок стане заключним у 2020-му році. Початок зустрічі о 12:00.