Головна » Інше » У Кропивницькому відбулися обласні змагання з гирьового спорту серед військовослужбовців

129963563_705З нагоди Дня Збройних Сил України 03 грудня 2020 року у спортивному залі третього окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго відбулися обласні змагання з гирьового спорту серед військовослужбовців однойменного полку та військової частини А4472.

Захід організовано спільними зусиллями командування третього окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго, Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації.
Привітання та слова вдячності нашим захисникам висловили:
– перший заступник голови обласної державної адміністрації Валерій ЖАЛДАК;
– командир третього окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго;
– начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ірина ГЛОБЕНКО;
– директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дмитро ЯНЧУК.
Військовослужбовці змагалися гирями, вагою 16 кг за програмою “Гвардійський ривок”.

Суддівська бригада під керівництвом старшого тренера області з гирьового спорту, головного судді змагань Сергія Шевченка визначала переможців в дванадцяти категоріях: чотирьох вагових (до 68 кг, до 78 кг, до 95 кг та понад 95 кг) та трьох вікових (до 25 років, до 35 років та понад 35 років).

Найкращий результат змагань – 352 підйоми показав військовослужбовець третього полку спецпризначення у віковій категорії до 35 та ваговій до 95 кг.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями та заохочувальними подарунками від обласного центру “Спорт для всіх” та відділення НОК України в Кіровоградській області.

Колектив обласного центру “Спорт для всіх” висловлює слова вдячності усім військовослужбовцям, вітає із професійним святом – Днем Збройних cил України, зичить непереборної сили духу та Божого захисту!

Коцфзн Спорт для всіх


error: Копіювання заборонено!