Головна » Блоги » В Україні буде новий офіційний транслятор єврокубків

Liga-chДо 2024 року офіційним транслятором матчів єврокубків в Україні буде компанія Megogo.

OTT | VOD-платформа Megogo виграла тендер на трансляцію матчів єврокубків (ЛЧ, ЛЄ, Ліга конференцій) на 2021-2024 роки. Сума тендерної пропозиції переможця була рекордною для України – між 20 і 30 млн євро, повідомляє Цензор.нет з посиланням на джерело.

Основним конкурентом Megogo були Медіа Група Україна (МГУ) з її футбольними каналами і платформою Oll.tv. Інші телекомунікаційні провайдери послуг і медіа-холдинги, такі, як “Воля – Кабель” Світ ТВ, Setanta Sports і “1 + 1″ також виявили значний інтерес до тендеру.

“Перемога платформи над телевізійними гігантами, швидше за все, найбільше вдарить по МГУ, яка вкладає чималі інвестиції в розвиток спортивного контенту, і лідерство в цьому напрямку важливо для акціонера – Ріната Ахметова. Це досить цікавий ринковий кейс, коли одноосібні права отримала не медіагрупа, яка має в складі 3 футбольні каналу і сервіс інтернет-телебачення Oll.tv, а OTT | VOD-платформа “, – розповів співрозмовник.

Він не виключив, що така поразка може привести і до змін у складі топ-менеджменту МГУ, яка більше 10 років вкладала величезні неринкові інвестиції в футбольний контент, і тепер протягом найближчих років буде позбавлена ключового рейтінгообразующего продукту для цієї ринкової ніші.

Інші учасники ринку відзначають, що інформація про перемогу в тендері платформи Megogo відповідає дійсності, оскільки відразу після закінчення процедур Oll.tv запропонував річну підписку на футбольні телеканали абонентам, які ще не знають, що з літа наступного року вже не зможуть переглядати трансляцію матчів Єврокубків на цій платформі. Також Oll.tv разом з телеканалами Футбол 1, Футбол 2, Футбол 3 почали переключатися на інші види спорту, такі як художня гімнастика.


error: Копіювання заборонено!