Головна » Прем'єр-Ліга » Команда під керівництвом Лавриненка здобула першу перемогу в УПЛ

Lavrinenko1Інгулець в УПЛ переграв донецький Олімпік, здобувши першу перемогу в еліті.

Відзначимо, що це перша перемога команди під керівництвом тренерського штабу на чолі з Сергієм Лавриненком. І це команда зробила в 15-му матчі. Раніше Сергій Лавриненко в статусі головного тренера команд УПЛ перемог не здобував: в 14-ти матчах (8 нічиїх та 6 поразок) і до встановлення нового рекорду залишилася одна гра. У попередньому турі Лавриненко порівнявся з Михайлом Калитою (14 матчів), який працював у кропивницькій Зірці (1 матч) та Миколаєві (13 матчів).

Нагадаємо, що під керівництвом Сергія Лавриненка до УПЛ у 2016 році виходила кропивницька Зірка. Того літа Зірка під керівництвом цього фахівця в УПЛ провела чотири матчі, не здобувши жодної перемоги. Далі фахівця було звільнено у серпні місяці 2016 року. Наприкінці цього ж місяця Сергій Лавриненко очолив петрівський Інгулець. Цього літа під його керівництвом Інгулець вийшов до УПЛ, де провів 10 матчів без перемог (три поразки та сім нічиїх).

Віримо, що цей переможний почин буде продовжено. Бажаємо підопічним талановитого фахівця з Кропивницького подальших успіхів та перемог!

Портал Спортивна Кіровоградщина


error: Копіювання заборонено!