Головна » Прем'єр-Ліга » Інгулець з Кіровоградщини здобув першу перемогу в УПЛ

fc_IngyletsСьогодні, 29 листопада, у Кропивницькому відбувся матч 11-го туру УПЛ Інгулець (Петрове) – Олімпік (Донецьк).

Матч попереднього туру з луганською Зорею Олімпік не проводив – було перенесено. Це було пов’язано з поширенням коронавірусу у донецькому клубі. Звітний матч у Кропивницькому відбувся. Донецький Олімпік мав кадрові проблеми – не грали кілька основних виконавців і була коротка лава запасних. Але і в Інгульця були кадрові проблеми. Не міг допомогти команди основний центральний захисник Ковальов. Капітан команди та опорник Лупашко відновлюється від травми і , хоч потрапив до заявки на гру, але був у запасі.

Матч обидві команди розпочали активно. У гості небезпека йшла після виконання кутових, а підопічні Лавриненка створили момент завдяки індивідуальній майстерності Сітчінави, який з флангу небезпечно прострілював, але Коваленко не дістався до круглого. А на 17-ій хвилині матчу Інгулець відкрив рахунок: голкіпер гостей Бетім грубо помилившись, не влучивши по м’ячу і Сітчінаві залишилося забити м’яч у пусті ворота суперника.

Далі була напружена гра з напімоментами, які не були реалізовані. У другому таймі матчу Бартуловіч подвоїв рахунок. І знову до взяття воріт призвела груба помилка голкіпера гостей Бетіма, який пропустив гол між ногами. На 71-ій хвилині матчу Кринський парирував удар Шахаба. На 84-ій хвилині матчу воротам номінальних господарів загрожував Каргбо, але поцілив у каркас воріт. У компенсовані хвилини матчу вже Аблітаров поцілив у каркас воріт. На останній хвилині матчу Балан зіграв рукою і було приначено пенальті, яке реалізував Шахаб. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь Інгульця.

Провальна гра голкіпера гостей Бетіма допомогла Інгульцю здобути першу перемогу в УПЛ. Здобуті три очки дозволили Інгульцю піднятися на 10-е місце, обійшовши СК Дніпро-1 та Минай.

Наступний свій матч Інгулець проведе 5 грудня – на виїзді зустрінеться з ФК Львів. Початок матчу о 14:00.

Інгулець – Олімпік – 2:1 (1:0) (Сітчінава, 17; Бартуловіч, 54 – Шахаб, 90+6 (пен))

Інгулець: Кринський, Балан, Семенко (Лупашко 46), Павлов, Синьогуб, Кучеренко, Коваленко (Мкомола 73), Запорожець, Бартуловіч, Козак (Янаков 58), Сітчінава (Плохотнюк 90+3)
Олімпік: Бетім, Ксьонз, Драме, Снурніцин, Лебеденко, Цимбалюк, Романовський (Каргбо 62), Кравчук (Кириленко 74), Політило, Тейшейра (Аблітаров 85), Шахаб
Попередження: Лупашко 70, Янаков 76, Балан 90+5 – Драме 32, Романовський 46, Снурніцин 61