Головна » Аматори » Кропивницька Зірка вдома програла лідеру

fc_zirkaУ матчі 12-го туру групи 3 чемпіонату України серед аматорів кропивницька Зірка приймала лідера ФК Вовчанськ.

Відзначимо, що під керівництвом головного тренера Саміра Гасанова грають юні футболісти 2003-2005 років народження. Молода кропивницька команда свої ворота на замку тримала пів години. Та все ж на 32-ій хвилині матчу після подачі з кутової позначки гості відкрили рахунок – нападник Вовчанська Ікем з центрі карного майданчику потужно пробив по воротах Зірки.

На 55-ій хвилині матчу Ікем подвоїв рахунок, головою замкнувши подачу з правого флангу атаки. А на 85-ій хвилині матчу господарі могли один гол відіграти, але нападник з гострого кута воріт не переграв голкіпера суперника, пробивши повз ворота.

Наступний свій матч Зірка зіграє 28 листопада – на виїзді буде протистояти ще одному з лідерів групи СК Полтава.

Зірка (Кропивницький) – ФК Вовчанськ (Харківська область) – 0:2 (0:1) (Ікем, 32, 55)