Головна » Прем'єр-Ліга » Олександрія на виїзді зіграла внічию з чемпіоном України

fc_olexandУ матчі 10-го туру УПЛ Олександрія на виїзді у Києві зустрічалася з донецьким Шахтарем.

На 16-ій хвилині матчу Третьяков загрожував воротам Шахтаря, але голкіпер зіграв надійно. А на 31-ій хвилині матчу гірники залишилися у меншості: після перегляду VAR Монзуль показала червону картку Мораесу за порушення правил проти Банади. Через дві хвилини Лучкевич обіграв двох опонентів і пробив поруч з дальньою стійкою воріт гірників.

На 37-ій хвилині матчу Білик парирував удар Степаненка. До перерви матчу двічі по воротах олександрійської команди пробивав Соломон, але не влучно.

На старті другого тайму матчу команди обмінялися забитими голами. Спочатку Додо замкнув передачу Патріка і вивів вперед Шахтар. А вже через шість хвилин з передачі Ковальця Банада зрівняв рахунок. Господарі збільшили темп гри, намагаючись знову вийти вперед. Тете загрожував воротам олександрійців.

Підопічні Шарана гідно відповіли. З передачі Лучкевича Третьяков поцілив у поперечину воріт Пятова. У наступній атаці пробивав Ковалець, але заблокував захисник. На 85-ій хвилині матчу після подачі Гречишкіна зі штрафного Банада головою пробив трішки вище воріт гірників. У підсумку матч завершився внічию 1:1. То ж Олександрія змогла відібрати очки у чемпіона України Шахтаря.

Шахтар (Донецьк) – ФК Олександрія – 1:1 (0:0) (Додо, 47 – Банада, 53)

Шахтар: Андрій Пятов, Додо, Сергій Кривцов, Тарас Степаненко, Маркос Антоніо (Дентіньо 43), Жуніор Мораес, Тете, Манор Соломон, Алан Патрік (Фернандо дос Сантос Педро 69), Микола Матвієнко, Маркіньос Сіпріано (Майкон де Андраде 69)

ФК Олександрія: Олег Білик, Олександр Мельник, Владислав Бабогло, Кирило Ковалець, Максим Третьяков, Валерій Лучкевич, Артем Сітало (Денис Устименко 72), Павло Пашаєв, Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Роман Вантух

Попередження: Маркіньос Сіпріано 6, Микола Матвієнко 83 – Максим Третьяков 45, Кирило Ковалець 76
Вилучення: Жуніор Мораес 31