БК «Золотой Век» на класі переграв команду з Білої Церкви

zolotoy_vekСьогодні, 21 листопада, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – БК «Рух Молоді Спортліцей» (Біла Церква).

До звітного матчу білоцерківські баскетболісти провели чотири матчі, і у всіх зазнали поразки. Кропивницька команда впевнено провела матч, забезпечивши комфортну перевагу у рахунку ще у першій чверті – плюс 13 очок. У четвертій чверті матчу тренерський штаб господарів надав ігровий час резервістам.

Матч завершився з рахунком 82:53 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Антон Мельнік, який набрав 25 очок. Олександр Дробязко ж набрав 21 очко. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Сергій Гущин – 16 очок.

Завтра, 22 листопада, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 12:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Рух Молоді Спортліцей» (Біла Церква) – 82:53 (29:16, 17:16, 26:13, 10:8)
БК «Золотой Век»: Мельнік (25 очок + 15 підбирань + 3 результативні передачі), Дробязко (21+11+1), Рибченко (3+4+5), Хапун (7+1+1), Сосой (14+3+6), Ткаченко (3+3+3), Вербовий (0+1+0), Ходоровський (0+1+0), Коміссаров (0+7+0), Огородник (0+0+0), Баранов (7+5+3), Курячий (2+7+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»