Головна » Прем'єр-Ліга » У Кропивницькому Інгулець поступився Динамо

fc_IngyletsУ матчі 10-го туру УПЛ Інгулець у Кропивницькому зустрічався з київським Динамо.

Матч розпочався у неквапливому темпі. Київська команда старалася володіти захопити територіальну перевагу. І на 15-ій хвилині матчу гол у ворота Інгульця виник фактично з нічого: Сітчінава, вибиваючи м’яч з власного карного майданчика, влучив у Буяльського, який простелився у підкат, і м’яч відлетів на Гармаша, котрий в один дотик переправив круглого у сітку воріт номінальних господарів.

На 21-ій хвилині матчу після подачі Бартуловіча Семенко головою пробив вище воріт киян. А через 9 хвилин Сітчінава заробив штрафний удар. Янаков зі стандарту виконав подачу, яку у падінні замкнув Козак. Після перегляду системи VAR взяття воріт Бущана було скасовано. А на 39-ій хвилині матчу після розіграшу штрафного удару Шуст парирував удар Шапаренка.

У компенсовані хвилини першого тайму матчу двічі гравці Інгульця пробивали по воротах Динамо, але захисники гостей вчасно блокували удари. То ж на перерву команди пішли за мінімальної переваги київської команди.

На старті другого тайму зустрічі Шуст в ефектному стрибку парирував удар Де Пену у дев’ятку воріт. А через 15 хвилин ще раз Шуст виручив свою команду, парирувавши удар Кедзьори, який замикав подачу з кутової позначки. А на 64-ій хвилині матчу вже в гру вступав Бущан, який парирував удар Сітчінави. На 80-ій хвилині матчу Шапаренко подвоїв рахунок на табло стадіону Зірка. А на 90-ій хвилині Буяльський і Вербич розіграли чудову комбінацію – словенець пробив повз ворота.

Підсумовуючи звітний матч варто відзначити, що у діях футболістів Інгульця прослідковувалася певна нервовість. А в деяких епізодах гравці у протистоянні з грандом українського футболу демонстрували хорошу гру. Також відчувалося, що команді з Петрового не вистачало досвідченого капітана Лупашка в опорній зоні та основного центрального захисника Ковальова. Що до гри киян, то було помітно, що було велике бажання забезпечити результат до перерви та другу половину гри провести, зекономивши сили на матч з Барселоною, який відбудеться вже 24 листопада. Підопічним Луческу не вдалося у першому таймі забезпечити собі комфортну перевагу у рахунку і після перерви прийшлося працювати на повну.

Що ж далі бажаємо гравцям Динамо по швидше відновитися від звітного матчу та гідно зіграти проти Барселони у Лізі чемпіонів. Підопічним Лавриненка бажаємо здобути довгоочікувану перемогу в УПЛ якомога раніше. Наступний матч Інгульця має відбутися 29 листопада – на виїзді протистоятимуть Олімпіку. Але чи відбудеться цей матч у цю дату? Не відомо, адже матч 10-го туру УПЛ за участі Олімпіка (із Зорею) було перенесено на невизначений термін у зв’язку зі спалахом коронавірусу у донецькому клубі.

Інгулець (Петрове, Кіровоградська область) – Динамо (Київ) – 0:2 (0:1) (Гармаш, 15; Шапаренко, 80)

Інгулець: Богдан Шуст, Євген Запорожець, Олександр Козак (Михайло Плохотнюк 88), Младен Бартуловіч (Михайло Шишка 84), Ілля Коваленко (Володимир Білоцерківець 76), Денис Янаков, Віталій Павлов, Денис Балан, Ніка Сітчінава, Андрій Семенко, Микола Квасний

Динамо: Георгій Бущан, Володимир Шепелєв, Микола Шапаренко, Карлос Де Пена (Георгій Цітаішвілі 82), Віталій Миколенко, Денис Гармаш (Тудор Белуце 90+1), Олександр Караваєв, Ілля Забарний, Віталій Буяльський, Владислав Супряга (Беньямін Вербіч 63), Томаш Кендзьора

Попередження: Андрій Семенко 14, Олександр Козак 38, Денис Балан 43 – Денис Гармаш 20, Томаш Кендзьора 52, Ілля Забарний 64