Головна » Інше » У Кропивницькому спортивні об’єкти планують переобладнати під шпиталі

1604125383-954У Кропивницькому на шпиталі планують переобладнати приміщення спортшколи олімпійського резерву “Надія” та факультет фізвиховання педуніверситету.

Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлана Лобанова, передає кореспондент сайту Златопіль.

375 ліжок із 570 в медзакладах першої хвилі, де надають допомогу хворим на коронавірус, на Кіровоградщині нині вільні. Однак в області вирішили діяти на випередження і підготувати резервні об’єкти для шпиталізації пацієнтів.

У разі збільшення кількості захворілих, людям надаватимуть допомогу в 11-ти лікарнях області. Крім того, три медзаклади в Кропивницькому повністю перепрофілюють у випадку стовідсоткового заповнення ліжко-місць у лікарнях першої і другої хвиль – йдеться про обласний госпіталь для ветеранів, Кропивницьку ЦРЛ і колишню лікарню рудоуправління (СМЧ-19).

Крім перепрофілювання медзакладів суто під хворих на COVID-19, як госпітальні майданчики розглядають два спортивні об’єкти – СДЮШОР “Надія” та спортзалу факультету фізвиховання педуніверситету.


error: Копіювання заборонено!