Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» на класі переграв одеську команду

zolotoy_vekСьогодні, 31 жовтня, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – БК «Одеса-2» (Одеса).

Перша чверть матчу була повністю за гравцями кропивницької команди – плюс 18 очок переваги було здобуто. А от у наступній чверті одеська команда відіграла 8 очок. Далі господарі на класі довели матч до закономірної перемоги.

Матч завершився з рахунком 71:51 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Антон Мельнік, який набрав 26 очок. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Даніїл Карпов – 15 очок.

Завтра, 1 листопада, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 12:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – БК «Одеса-2» (Одеса) – 71:51 (27:9, 6:14, 20:11, 18:17)
БК «Золотой Век»: Мельнік (26 очок + 10 підбирань + 1 результативна передача), Дробязко (11+8+2), Рибченко (2+1+3), Хапун (6+1+1), Сосой (11+4+5), Ткаченко (5+3+0), Вербовий (2+1+0), Ходоровський (0+0+0), Коміссаров (0+3+0), Огородник (2+2+1), Баранов (6+8+2).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»