Луческу: Якщо Ференцварош інвестував гроші, то Динамо не змогло це зробити

lucheskyГоловний тренер “Динамо” Мірча Луческу на передматчевій пресконференції перед поєдинком Ліги чемпіонів з “Ференцварош” поспілкувався з пресою.

– Ви не зможете розраховувати на двох футболістів – Бущана і Миколенка, наскільки це відчутна втрата для “Динамо”?

– Перед такими важливими іграми завжди важко втрачати гравців. Але це хороша можливість для інших футболістів, які раніше мали менше ігрової практики, показати себе, проявити свої якості з кращого боку і зіграти в Лізі чемпіонів.

– На чолі “Шахтаря” ви вже грали проти Реброва, який тренував “Динамо”. Чим вам запам’яталися ті протистояння?

– Тут не може йти мова про суперництво двох тренерів, завтра буде моя 140-а гра в Лізі чемпіонів, в цьому турнірі я провів дуже багато матчів. Мова про протистояння “Ференцварош” – “Динамо”, а не про моє з Ребровим.

– Які сильні сторони “Ференцвароша” могли б виділити, і назвіть гравців цієї команди, яких вважаєте особливо небезпечними.

– Не буду називати прізвища, щоб нікого не образити. Хочу сказати в цілому про команду “Ференцварош”, що вона дуже виросла за останній час. Керівництво правильно витратило гроші, взяли хороших, професійних гравців з різних країн і клубів, тим самим створивши дуже боєздатний колектив. У складі “Ференцвароша” не так багато угорських гравців, а, в основному, іноземці дуже хорошого рівня і з великим досвідом.

– Разом з командою в Будапешт приїхали Белуце і Клейтон, наскільки вони функціонально готові проводити на полі повний матч?

– Ні, ще не готові.

– Українські футбольні експерти відзначають, що з вашим приходом “Динамо” значно змінилося і стало набагато сильніше. У чому полягають ці зміни?

– “Динамо” пройшло нелегкий шлях, особливо багато проблем було в останні роки, клуб втратив багатьох гравців, які закінчили грати або виїхали за кордон. У зв’язку з цим клуб вибрав вектор, спрямований на розвиток власних вихованців з клубної академії. Ці хлопці дуже талановиті, але потрібен час, щоб вони зіграли. Якщо “Ференцварош” інвестував гроші, то “Динамо” не змогло це зробити, тому грає зі своїми молодими талантами в складі.

dynamo.kiev.ua