Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» програв «СумДУ» та вилетів з Кубка України

zolotoy_vekСьогодні, 25 жовтня, відбувся другий матч протистояння першого попереднього раунду Кубка України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «СумДУ» (Суми).

Волею жеребу кропивницькій команді випала можливість перевірити свої сили з командою вищого рангу – «Золотой Век» грає у Першій лізі, «СумДУ» – у Вищій лізі. Вчора перше протистояння команд завершилося перемогою кропивницької команди – 75:70. І другий матч протистояння відбувся у Кропивницькому.

Кропивницька команда не змогла втримати 5 очкову перевагу, яка була здобута у першому матчі. Вже у першій чверті другого матчу сумська команда приголомшила господарів – 32:22. Далі на майданчику була рівна гра і у підсумку перевага першої чверті була збільшена на три очки.

Матч завершився з рахунком 91:78 на користь «СумДУ». За сумою двох матчів (-5 та +13 очок) до наступного етапу змагань вийшла сумська команда. Найрезультативнішими гравцями матчу стали баскетболісти БК «Золотой Век» Антон Мельнік (34 очка) та Олександр Дробязко (30 очок). Але результативної гри двох баскетболістів не вистачило для перемоги. У гостей зіграли краще командно – 5 гравців набрали більше 10 очок.

У другому попередньому раунді Кубка України «СумДУ» (Суми) зіграє з переможцем протистояння «Говерла» (Івано-Франківськ) – «Хімік-2» (Южне). Перший матч в Івано-Франківську між цими командами завершився впевненою перемогою «Хіміка-2» – 93:68. Другий матч протистояння відбудеться 30 жовтня на Одещині.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «СумДУ» (Суми) – 78:91 (22:32, 16:17, 17:20, 23:22)
БК «Золотой Век»: Мельнік (34 очка+ 16 підбирань + 1 результативна передача), Дробязко (30+11+2), Рибченко (0+1+1), Хапун (4+3+1), Сосой (4+2+12), Ткаченко (3+1+3), Вербовий (0+0+0), Коміссаров (0+1+0), Баранов (3+6+2), Курячий (0+1+1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»