Луческу: Олександрія зловила кураж у матчі з нами

lucheskyГоловний тренер «Динамо» Мірча Луческу дав прес-конференцію після перемоги у матчі 7-го туру УПЛ над «Олександрією» (1:0):

– Розпочали ми дуже добре. Могли і другий гол забивати, і третій. Занадто легко все нам давалося, але наші футболісти ці моменти біля воріт «Олександрії» втрачали, і при цьому думали, що так буде і далі. Потім вони розслабилися, відчули, що гра їм дається легко. Почалися втрати м’яча. Суперник, в результаті, відчув упевненість, зловив кураж.

Ну а в другому таймі стала позначатися втома, що накопичилася – дуже багато матчів хлопці провели за клуб і за збірні протягом останнього відрізка часу. І у нас занадто мало часу було на відновлення.

Але перемога є перемога, вона дає позитивні емоції в плані підготовки до матчу Ліги чемпіонів з «Ференцварошем».

– Прокоментуйте проведені вами заміни.

– Вони були запланованими. Я розподілив ігровий час між футболістами. Хтось увійшов в гру краще, хтось – гірше. Але це я зазвичай обговорюю з гравцями в роздягальні.

– Коли можна очікувати появи новачків «Динамо» в заявках на матчі?

– У нас 25 польових гравців. Вони повинні бути готові в будь-який моменти увійти в гру. Що стосується новачків, то Клейтон приїхав до нас, не маючи на протязі тривалого часу ігрової практики. Йому треба підтягнутися. Він додає від тренування до тренування. Але його рівень поки недостатньо відповідає тим матчам, які ми проводимо.

Те ж саме стосується Белуце – в своєму клубі він не грав, а лише тренувався. Йому також необхідно час на адаптацію.

На жаль, в період матчів збірних в нашому розпорядженні залишається так мало футболістів, що ми не можемо провести спаринги, щоб подивитися в них цих футболістів. А на даному етапі, граючи в такому ритмі, я не можу брати на себе відповідальність і міняти багатьох гравців, ставлячи до складу новачків. Потрібен час на їхню адаптацію.

Повторюся, у нас багато футболістів в обоймі – 25 польових гравців. Всі вони важливі для мене. Вчора велика група повинна була грати за дубль. Але ми вирішили ними не ризикувати, щоб вони не заразилися коронавірусом напередодні матчу в Лізі чемпіонів.

– Чи вважаєте ви справедливим вилучення Шапаренка?

– Не знаю, що сказати. Суддя був поруч, а потім пішов дивитися VAR. Навіщо це робити, якщо він був поруч і все бачив?

Динамо Київ від Шурика