Молодіжка Олександрії на виїзді програла Динамо

fc_olexandЦього футбольного дня фортуна посміхнулася господарям поля. Доля матчу була вирішена ще в першому таймі. Кияни повели у рахунку вже на першій хвилині (відзначився Шулянський). Цей швидкий гол дещо деморалізував олександрійців. Нам вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Яна Каранги, але це ніяк не вплинуло на загальну картину зустрічі. Через велику кількість помилок, особливо у захисті, олександрійці ще двічі пропустили до перерви. Хет-трик оформив Шулянський. У другому таймі Ванат зробив рахунок розгромним, забивши четверний гол. Крапку у зустрічі поставив Артем Тарасенко, скоротивши відставання. Остаточний рахунок гри 4:2.

«Динамо»-«Олександрія» 4:2 (3:1)

23.10.2020. НТБ «Динамо» (Віта-Литовська). Матч 7–го туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-21 клубів Української Прем’єр-ліги сезону 2020/2021 «Динамо»(Київ) — «Олександрія». Початок о 13.00.

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса). Асистенти: Максим Чос (Київ), Тарас Клименко (Київ). 4-й арбітр: Сергій Задиран (Київська обл.). Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Київ).

«Динамо»: Валентин Моргун, Денис Кузик, Антон Боль, Крістіан Біловар (Роман Бодня,81′), Микола Михайленко (Юрій Тлумак,81′), Вадим Мащенко (Дмитро Єфіменко,65′), Владислав Ванат (Даниїл Сухоручко,75′), Артем Шулянський, Вікєнтій Волошин (Олександр Яцик,87′), Богдан Білошевський (К), Костянтин Вівчаренко

Запасні: Іларіон Тугай, Володимир Матусевич

Старший тренер: Юрій Мороз

«Олександрія»: В’ячеслав Борисенко, Андрій Каландадзе, Максим Микитюк, Вадим Янчак, Валерій Лучкевич (Владислав Мухаматгалєєв,75′), Денис Підручний (Артем Андріца,78′), Ян Каранга (Ернест Бабешко,75′), Дмитро Шастал (Іван Петренко,46′), Віталій Дубілей, Андрій Новіков (К) (Артем Тарасенко,78′), Владислав Гаркуша

Запасні: Денис Ферт, Владислав Сацевич, Владислав Чабан, Ернест Бабешко, ,Матвій Трикоз

Старший тренер: Олександр Ломко

Попередження: Біловар,11′, Мащенко,27′, Волошин,33′ — Микитюк,16′, Гаркуша,31′, Борисенко,72′,Каландадзе,86′

Голи: Шулянський,1′, 34′,45′, Ванат,73′(пенальті) — Каранга,28′, Тарасенко,83′