Головна » Прем'єр-Ліга » Генсек Шахтаря: В Олександрії та Кропивницькому немає готелів, які відповідають рівню безпеки при COVID-19

ShacktarГенеральний секретар “Шахтаря” Олександр Черкасов прокоментував перенесення поєдинку з “Ворсклою” в Київ.

“Наш виїзний матч 7-го туру з “Ворсклою” ми готові були грати в Полтаві, але, як відомо, місто на цей час знаходиться в червоній епідеміологічній зоні, тому необхідно було розглядати інші варіанти.

Щодо можливості проведення матчу в Олександрії: на жаль, ні в цьому місті, ні в сусідньому Кропивницького немає готелів, де ми можемо розмістити команду відповідно до правил безпеки, пов’язаними з коронавірусом. Необхідно враховувати, що у нас зовсім недавно була спалах COVID-19, а також той факт, що ми вступили в цикл Ліги чемпіонів. Участь в ЛЧ накладає на клуб зобов’язання дотримуватися підвищених запобіжних заходів.

Медичний протокол УЄФА, зокрема п. 13, містить цілий ряд обмежень і рекомендацій, яких ми зобов’язані суворо дотримуватися. Це стосується вимог наявності в готелі одномісних номерів, дистанціювання, відокремленої зони харчування та логістики переміщення по готелю. Нехтуючи нормами безпеки, ми піддаємо небезпеки наших футболістів, співробітників клубу, суддів, гравців і адміністрацію найближчих суперників: полтавської “Ворскли” і міланського “Інтера”. Тому для нас безпеку і здоров’я гравців і співробітників на сьогодні – головний пріоритет.

Беручи до уваги ситуацію, що склалася, проведення матчу в Києві, де з готелями немає проблем з точки зору санітарних норм, обов’язкових під час епідемії коронавірусу, бачиться оптимальним і зваженим рішення УПЛ. Це наш домашній матч, а виїзний ми проведемо, як і передбачалося, в Полтаві, якщо буде відповідний дозвіл. Думаю, що і “Ворсклі” краще зіграти з “Шахтарем” на їх домашньому стадіоні за підтримки своїх уболівальників, ніж без глядачів в іншому місті”, – сказав Черкасов.

shakhtar.com


error: Копіювання заборонено!