Захисник Олександрії: хочеться з командою потрапити до єврокубків

Bondarenko-vЧерез півтора року після переходу до “Шахтаря” на правах оренди в “Олександрію” повернувся Валерій Бондаренко. Пресслужба клубу поспілкувалася з футболістом напередодні матчу з «Інгульцем», у якому, до речі, відбувся його дебют.

— Валерію, ким було прийнято рішення щодо переходу в ФК “Олександрія” та як ти його сприйняв?

Мені та моєму агенту надійшла пропозиція від ФК “Олександрія” про оренду. Такий варіант продовження кар’єри дуже сподобався мені. До того ж я розумів, що адаптація до нової-старої команди буде легкою, оскільки добре знаю більшість хлопців, тренерів, персонал. Тож повернувся я із задоволенням.

— Минулий рік ти провів в Європі. Як він минув та чи помітив ти якісь особливості, що відрізняють роботу в українському футбольному клубі від роботи в європейському?

Рік в Європі минув неоднозначно. Були і позитивні моменти, і негативні — такі, як травми. У цілому, відмінностей в плані тренувань або режиму я майже не помітив. А от що по-іншому відчувалося, так це ставлення вболівальників. Вони усюди та завжди сильно підтримують свою команду. І мова не лише про матчі, куди на кожну гру приходило по 20 тис. глядачів. Зустрічаючись на вулиці в місті, люди завжди підходили, цікавилися як справи та бажали успіхів.

— Що ти хотів би привнести в український чемпіонат?

Хотілося б бачити якомога більше вболівальників на матчах. Через ситуацію з коронавірусом у нашій країні та у світі зараз це майже неможливо, але є сподівання  зустріти  максимально заповнені трибуни українських стадіонів після закінчення пандемії.

— Які плани на цей сезон?

Плани на сезон, як завжди, максимальні: вигравати в кожній грі та посісти в турнірній таблиці місце, яке дозволить зіграти в Єврокубках.

Пресслужба ФК «Олександрія»